به مدرسه ی آموزش مشاغل خوش آمدید

قوانین

 

۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعاتلازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسالمی‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

*

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده ومسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

 

۲

 

 

فرایند خرید از سایت کاردارشو توسط کاربر به  شرح  زیر است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک کاربر توسط  کاردارشو

قسمت چهارم: نمایش فایل دانلودی ،و دانلود توسط شما

*


چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، کاردارشو حق داردسفارش را باطل کند.

۳

 

 

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب پکیج ها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

 

۴

 

 

کاربر نباید در سایت  اظهاراتی در قالب کامنت و… بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبیو سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله ازسایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان بازگشت داده  نمی‌شود.

 

همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه آموزشی ( کاردارشو ) میباشد و هرگونه سوءاستفاده از مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد