به مدرسه ی آموزش مشاغل خوش آمدید

آموزش همکاری در فروش

کسب درآمد از کاردارشو

تمام دوستانی که مایلند با سایت کاردارشو همکاری داشته باشند و به عنوان بازاریاب از پورسانت های عالی بهره مند شوند، از این پس میتواند با ثبت نام در سامانه ی همکاری با کاردارشو به تیم فروش ما بپیوندید در ادامه ی مطلب در مورد جزئیات و نحوه ی ثبت نام توضیحات بیشتری خواهیم داد.

 

مقدار پورسانت یا دستمزد همکاری به چه میزان است؟

 

پورسانت تمامی محصولات کاردارشو به طور خودکار روی ۵۰ درصد تنظیم شده اند یعنی اگر شما یک محصول با قیمت صد هزار تومان را با کد همکاریِ خود به فروش برسانید در صورت موفق بودن مراحل خرید ۵۰ درصد از این مبلغ ،معادل با ۵۰ هزار تومان به شما تعلق میگیرد.

کاردارشو برای همکارانی که فعالیت بیشتری در امر فروش دارند امتیاز ویژه ای در نظر میگیرد و آن امتیاز این است که  پس از بیستمین فروش موفقشان پورسانت آنها به ۷۰ درصدافزایش پیدا میکند و آنها میتوانند درآمد بیشتری را از این راه کسب کنند.

 

نحوه ی پرداخت دستمزد به چه صورت است؟

 

پس از اینکه سقف درآمد  شما به صد هزار تومان رسید.میتوانید از طریق کنترل پنل خود که در ادامه ی مطلب کاملا جزئیات آن را توضیح خواهیم داد، درخواست تسویه حساب خود را برای ما ارسال کرده و پس ازتایید و گذشت ۴۸ ساعت درآمد شما به شماره کارت ثبت شده در هنگام ثبت نام واریز خواهد شد.

 

نحوه ی ثبت نام به چه صورت است؟

 

با مراجعه به بخش همکاری با کاردارشو با فرمی به صورت زیر مواجه میشوید.

فرم همکاری در فروش

شما باید اطلاعات شخصی خواسته شده  را به صورت کاملا صحیح و واقعی در کادر مربوط به خود وارد کنید

نکته : به وجود آمدن هر گونه مشکل در هنگام تسویه حساب یا مطابقت نداشتن اطلاعات شخصی با کارت به عهده ی خود شما می باشد پس در وارد کردن اطلاعات شخصی دقت کنید.

نکته ۲ :تمام اطلاعات  شخصی شما نزد کاردارشو محفوظ است و برای دیگران قابل مشاهده نیست.

_ در قسمت نام کاربری باید نامی را برای خود انتخاب کنید تا پس از ثبت نام  برای ورود به کنترل پنل خودتان از آن استفاده کنید . ( در نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود دقت کنید زیرا در صورت فراموش کردن آن ها ،ساخت نام کاربری و رمز عبور جدید زمان بر خواهد بود )

_در قسمت ایمیل شما باید یک آدرس ایمیل معتبر و متعلق به خودتان را ثبت کنید تا نتیجه ی ثبت نام  شما و پس از همکاری ،آمار مربوط به فروش  برایتان ارسال شود .

_در قسمت شماره کارت بانکی میبایست  یک شماره ی کارت عضو شتاب را وارد کنید که مشخصات صاحب آن با شخص ثبت نام کننده یکی باشد تا درهنگام تسویه حساب با مشکل مواجه نشوید.

_قسمت آدرس وب سایت و توضیحات اجباری نمی باشد ولی اگر توضیح خاصی در مورد مکان تبلیغی خود دارید،میتوانید در این قسمت وارد کنید .

_در انتها باید برای حساب کاربری خود یک پسورد انتخاب کنید و در قسمت گذرواژه وارد نمایید تکرار مجدد گذرواژه نیز جهت پی بردن به وارد کردن صحیح پسورد مورد نظر شماست.

*همان طور که در بالا هم اشاره شد در نگهداری نام کاربری و پسورد خود دقت داشته باشید زیرا در صورت فراموشی و گم کردن ،تولید مجدد آنها زمانبَرخواهد بود .

با مطالعه ی قسمت قوانین و مقررات سایت و در نهایت تایید آن میتوانید نام نویسی خود را تکمیل کنید .

پس از اتمام نام نویسی ایمیلی به شما ارسال خواهد شد و بعد از تایید اطلاعات میتوانید کار خود را به عنوان همکار فروش در کاردارشو آغاز کنید .

میتوانید از قسمت همکاری با کاردارشو  و فرمی به شکل زیر که در همان قسمت موجود است وارد حساب کاربری خود شوید.

با وارد کردن نام کاربری و گذر واژه ی خود اجازه ی ورود به کنترل پنل خود را دارید .

در صورت فراموشی رمز عبور خود میتوانید بر روی ( پسورد خود را فراموش کرده اید: ) کلیک کرده و از آن قسمت اقدام با بازیابی رمز خود کنید .

 

کنترل پنل همکاری در فروش به چه صورت است؟

 

پس از ورود به کنترل پنل خودتان با منوهایی به صورت زیر مواجه خواهید شد که هر کدام عمل خاصی را انجام میدهند.

همان طور که در عکس قابل مشاهده است تمامی گزینه ها کاملا واضح و قابل فهم هستند اما برای آشنایی بیشتر با این سیستم به معرفی و توضیح کوتاه هر قسمت میپردازیم .

_در قسمت آمار ورودی ها لیست افرادی که از طریق کلیک کردن بر روی لینک تبلیغی شما وارد سایت ما شده اند به شما نشان داده میشود .

تمامی اطلاعاتی که مورد نیاز شماست در این قسمت قابل مشاهده است .برای مثال از لینک خود چه مقدار ورودی داشته اید و چه مقدار از این ورودی ها خرید کرده اند، مقدار پورسانت ،مقدار در آمدهای پرداخت شده و نشده ی شما و سایر اطلاعات موجود .

_در قسمت نمودار ها میتوانید تمامی اطلاعاتی که در بالا توضیح آن داده شد را به صورت نموداری و به شکل زیر مشاهده کنید.

* البته که این نمودار خالیست به دلیل اینکه از روی یک حساب پیش فرض برداشته شده است.

_لیست ارجاع ها مربوط به کسانیست که توسط لینک شما اقدام به خرید کرده و از خرید خود منصرف شده اند . در این صورت هزینه ای که پرداخته بودند به آن ها عودت داده میشود.شما میتوانید لیست این افراد را در این قسمت مشاهده کنید.

_قسمت پرداخت ها هم همان طور که واضح است مربوط به درآمد های شماست و اطلاعاتی درمورد تسویه ها و پول هایی که هنوز تسویه نکرده اید درآن قابل مشاهده است .

_در قسمت بازدید ها میتوانید بازدید هایی که ورودی هایتان داشته اند را مشاهده کنید.

_ و قسمت کد های سفارشی هم مربوط به کدهاییست که به صورت سفارشی میسازید .

_قسمت تنظیمات نیز مربوط به تنظیم و ویرایش حساب کاربریتان است .گزینه ی فعال کردن آگاه سازی نیز برای زمانیست که علاقمند به اطلاع رسانی ورودی های سایت توسط شما را دارید .که بسته به انتخاب خودتان میتواند فعال یا غیر فعال باشد.

_مهمترین قسمت  از این فرم مربوط به کد بازاریابی شماست.اگر شما مایل هستید که برای همه ی محصولات کاردارشو فعالیت و بازاریابی کنید . کافیست لینک کد بازاریابی خود را برداشته و در هر جایی که مایلید قرار دهید تا هر کس که به واسطه ی آن وارد سایت ما شد و هر کدام از محصولات مارا خریداری کرد به صورت خود کار برای شما پورسانت اعمال شود .

*توجه داشته باشید که عدد بعد از ref برای همه متفاوت هست و آی دی یک بازاریاب با دیگری فرق دارد. در این جا به صورت پیش فرض عدد یک قرار دارد.

اگر شما علاقه به فعالیت برای تمامی محصولات کاردارشو را نداشتید و محصول به خصوصی مدنظرتان بود کافیست آدرس صفحه ی محصول مورد نظر را در قسمت URL برگه وارد کنید و روی ایجاد لینک انحصاری برای من کلیک کنید تا لینک سفارشی شما مختص به محصول مورد نظرتان ساخته شود ،با کپی کردن آن و قرار دادن در محل تبلیغی خود میتوانید مشتریانتان را مستقیم به همان صفحه هدایت کنید.

و اگر میخواهید مخاطبانتان مستقیماً وارد فروشگاه کاردارشو شوند باید آدرس صفحه ی فروشگاه را در این قسمت وارد کنید .

درفرم پایین  به طور مثال آدرس صفحه ی محصول پرورش ماهی قزل آلا قرار داده شده و لینک ساخته شده به صورت زیر میباشد .

امیدواریم از این توضیحات پاسخ سوالات خود را دریافت کرده باشید.درصورتی که بازهم با مشکلی مواجه شدید از طریق پشتیبان آنلاین سایت با ما درمیان بگذارید.

همین حالا میخوام برای همکاری باشما ثبت نام کنم

 

آموزش عضویت در کاردارشو

 

اگر شما هم علاقمند به عضویت در سایت کاردارشو هستید میتوانید از قسمت (حساب کاربری من) ثبت نام کنید و به جمع کاردارشویی ها بپیوندید.

از جمله مزایای عضویت درکاردارشو استفاده از برخی مطالب که مخصوص اعضای سایت است و همچنین بهره بردن  از برخی کوپن های تخفیف که به ایمیل اعضا ارسال میشود را می توان نام برد.

 

چه جوری باید عضو سایت بشم؟

شما میتوانید با مراجعه به قسمت (حساب کاربری من) و پر کردن فرم در سایت ثبت نام و عضو شوید .

عضویت درکاردارشو

فرم بالا مخصوص ورود اعضا به سایت است و از این طریق می توانند به کنترل پنل خود دسترسی داشته باشند.

اما برای ثبت نام در سایت ابتدا باید روی گزینه ی (نام نویسی) کلیک کنید،سپس با فرمی به صورت زیر مواجه خواهید شد.

_با پر کردن موارد خواسته شده در فیلد ها و کلیک روی گزینه ی نام نویسی می توانید عضویت خود را در کاردارشو ثبت کنید. در انتها ایمیلی نیز برای تایید به شما ارسال خواهد شد.

_نام کاربری و پسورد را نزد خود نگه دارید چون که برای ورود مجدد به حساب کاربریتان به آنها نیاز دارید .اما اگر تصادفاً پسورد خود را فراموش کردید میتوانید روی گزینه ی (رمز عبور خودرا فراموش کرده اید:) کلیک کرده و توسط فرم موجود در آن قسمت اقدام به بازیابی رمز خود کنید.

همین حالا میخوام تو کاردارشو عضو بشم

 

امیدوارم توضیحات بالا کمک کافی را جهت رفع مشکل به شما کرده باشد .

موفق باشید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه آموزشی ( کاردارشو ) میباشد و هرگونه سوءاستفاده از مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد